Grindinės lentos

„IĮ. Nestrėvaitis“ sandėliuose nuolat galite įsigyti tinkamai supakuotos ir paruoštos transportavimui grindinių lentų.

27 metų patirtis

Aukščiausios kokybės produkcija

Visų rūšių statybinė mediena

Lietuviškos medienos rąstai

Grininės lentosGaminius išpjauname tiksliai pagal Jūsų pateiktus matmenis, nepriklausomai, koks bebūtų išmatavimų „žingsnis“. Standartus turime ir savo, bet Klientas – visų pirma! Grindinės lentos, priklausomai nuo jos naudojimo pobūdžio, gali būti įvairių skirtingų ilgių. Siūlome išsirinkti Jums tinkamiausią ! Tai tikrai taupo laiką ir PINIGUS !

Grindinės lentos yra aukštos kokybės, kadangi mediena pirmiausiai kruopščiai atrenkama ir tik tada apdorojama lentpjūvėje. Grindinės lentos patikimos ir atitinka kokybės standartus. Grindinės lentos turi puikų estetinį vaizdą ir yra patvarios, nes įvairios sakų sankaupos, šakų skylės, pamėlynavusios, sutriušusios ar vabzdžių išgraužtos vietos draudžiamos.

 

# Medienos rūšis Skersinis pjūvis mm
1 Eglė/Pušis 15×121 / 28×121 / 28×147 / 35×113 / 40×220 / 40×225

 

Užsakovui pageidaujant pjauname ir pagal kitus matmenis.

Aukštos kokybės grindinės lentos ir kiti pjautinės medienos gaminiai gali būt pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Medieną atvežame ir iškrauname Jūsų nurodytu adresu: kieme, statybvietėje ar kitoje Jums patogioje vietoje. Vieno transportavimo reisu galime vežti nuo 1m3 iki 40 m3 džiovintos, šviežiai pjautos arba impregnuotos vakuuminiu/giluminiu būdu medienos.

Produkcijos pristatymas įmonės transportu apmokamas papildomai, priklausomai nuo atstumo ir užsakomos produkcijos kiekio.

Mūsų ilgalaikė darbo patirtis užtikrina kvalifikuotą klientų aptarnavimą, bei garantuoja aukštos kokybės produkciją.

 

Grindinės lentos – Kaip pasirinkti?

 

Plonesnes (15 – 25 mm) grindines lentas, galima klijuoti tiesiai ant betono kaip parketlentes arba naudoti sijas/lages ir pagrindą ant jų. Prieš grindų klojimą kruopščiai paruoškite pagrindą, kad būtų švarus ir lygus. Jei betono grindys nelygios, apsvarstykite galimybę naudoti išlyginamąjį mišinį arba specialų pluoštą, kuris suvienodina nelygumus (kai grindys labai nelygios, naudojamas iki 18 mm storio pluoštas). Labai svarbu medines grindis apsaugoti nuo drėgmės. Drėgmės skverbimasis iš betono sumažinamas patiesiant polietileno plėvelę. Ant plėvelės betono varžtais pritvirtinama faneros plokštė ir tik tada tvirtinamos grindinės lentos. Pirma lenta dedama įlaido („papka“) puse į sieną (griovelis/„mamka“nukreipta į kambario centrą), paliekant apie 10 mm tarpą nuo sienos medžio plėtimuisi. Jei naudosite klijus paskleiskite pakankamai nedidelį plotą, kad nespėtų apdžiūti. Kai lentos paklojamos, jos turi būti tvirtai įtemptos diržais, kad stovėtų savo vietoje ir neatsirastų plyšeliai. Storesnės grindinės lentos montuojamos ant sijų/lagų

Grindinės lentos

Užsakant medieną įsitikinkite, kad kiekis yra pakankamas. Tikėtina, kad papildomos lentos bus išskirtingų partijų ir gali turėti skirtingą išvaizdą. Patartina, užsisakyti keletą kvadratų daugiau nei reikia, kad būtų atsižvelgta į susidarysiančias atliekas. Taip pat labai svarbu leisti medinėms grindinėms lentoms aklimatizuotis su patalpos drėgmės lygiu. Aklimatizacijai mažiausiai skirkite 10 dienų. Norėdami išsaugoti medines grindis stabilias, rekomenduojama palaikyti 45 – 50 % santykinę oro drėgmę namuose ištisus metus.

Grindinės lentos medienos impregnavimas

Metai versle

Darbuotojai

Laimingi klientai

Mūsų paslaugos

Medienos gaminiai ir impregnavimas

Medienos džiovinimas

Teikiame medienos lentų, medienos ruošinių bei medienos taros džiovinimo paslaugas. Parduodame džiovintą medieną.

Giluminiu būdu impregnuota mediena

Impregnuota mediena giluminiu vakuuminiu būdu – gali išlikti nepakitusios 15 ir daugiau metų, netgi pastoviu kontaktu su žeme bei vandeniu.

Obliuota mediena

Obliuota mediena dėl savo lygaus paviršiaus lengvai dažoma ar lakuojama. Nuobliavus ir nudažius paviršių, išryškinama medienos tekstūra, be to medieną lengva prižiūrėti: išteptos vietos lengvai valomos.

Susisiekite

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada rasime jums tinkamą sprendimą

Medienos gaminiai ir impregnavimas

Adresas

Aukštadvario g. 7, Trakai

Dirbame

Pirm. - Penkt.: 08.00 - 17.00

Susisiekite

info@nestrevaitis.lt
+370 699 37297