Mediena stogui

„IĮ. Nestrėvaitis“ sandėliuose nuolat galite įsigyti tinkamai supakuotos ir paruoštos transportavimui medienos stogui.

27 metų patirtis

Aukščiausios kokybės produkcija

Visų rūšių statybinė mediena

Lietuviškos medienos rąstai

Gaminius išpjauname tiksliai pagal Jūsų pateiktus matmenys, nepriklausomai, kokie bebūtų išmatavimai, prisirišant prie ilgių. Standartus turime ir savo, bet Klientas – visų pirma! Medeina stogui, priklausomai nuo jos naudojimo pobūdžio, gali būti įvairių skirtingų ilgių. Siūlome išsirinkti Jums tinkamiausią ! Tai tikrai taupo laiką ir PINIGUS !

Aukštos kokybės mediena stogui ir kiti pjautinės medienos gaminiai gali būt pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Medieną atvežame ir iškrauname Jūsų nurodytu adresu: kieme, statybvietėje ar kitoje Jums patogioje vietoje. Vieno transportavimo reisu galime vežti nuo 1m3 iki 40 m3 džiovintos, šviežiai pjautos arba impregnuotos vakuuminiu/giluminiu būdu medienos.

 

Mūsų įmonės asortimente mediena stogui populiariausi matmenys :

Storis: 25×25 / 50×50 / 75×75 / 100×100 мм
Ilgis: 1.0 / 2.5 / 3.0 / 5.0 / 6.0 м

Užsakovui pageidaujant pjauname lentas ir ilgesnes pagal išankstinius užsakymus.

 

Produkcijos pristatymas įmonės transportu apmokamas papildomai, priklausomai nuo atstumo ir užsakomos produkcijos kiekio.

Mūsų ilgalaikė darbo patirtis užtikrina kvalifikuotą klientų aptarnavimą, bei garantuoja aukštos kokybės produkciją.

Mediena stogui

Pjautinė eglinės mediena atspari linkimui, kadangi medis  turi mažas, stipriai įaugusias šakas, rišamąjį plaušą, kuris, esant didelei apkrovai, staigiai nelūžta, o skeldėja ir linksta. Labai tinkamas konstrukcinės medienos pasirinkimas. Laiko išbandytas ir įvertintas daugelio užsakovų.

Pušies medienos gaminiai naudojami apdailai ir esant mažesnėms apkrovoms, kadangi pušis turi dideles šakas, todėl nelinksta, o iškart lūžta. Anaiptol – tai nėra blogas variantas. Naudojamas gana dažnai ir pagal įvairią paskirtį.

Šviežiai pjauta mediena – tai nedžiovinta, nekalibruota ir chemiškai neapdirbta medienos produkcija.

Kalibruotos lentos – tai dvigubo pjovimo lentos „mediena stogui“, perėjusios per keturpuses obliavimo stakles. Šios lentos pasižymi ypač tiksliais skerspjūvio matmenimis. Ši procedūra atliekama didesnio tikslumo reikalaujančiai produkcijai: mediena stogui, pakalimo lentelėms, lentoms tvorai, apdailinei medienai ir panašiai produkcijai.

Džiovintos lentos – tai lentos, kurios yra džiovinamos mūsų džiovyklose iki 18-20 % drėgnumo. Šios lentos statyboje dažniausiai naudojamos stogo konstrukcijoje, be to, būtinai yra džiovinamos visos paruošos dailylentėms, pakalimo lentelėms, terasinėms lentoms bei lentos tvorai.

Stogas – viena iš svarbiausių konstrukcinių ir architektūrinių pastato dalių. Pagrindinė jo paskirtis – saugoti statinį nuo atmosferos kritulių, saulės, temperatūros pokyčių, vėjo, triukšmo. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą medieną stogui. „IĮ. Nestrėvaitis“ kvalifikuoti darbuotojai išpjaus visą Jūms reikalingą medieną stogui, ją išdziovins, sukalibruos, impregnuos giluminiu vakuuminiu būdu,  supakuos ir pristatys Jūsų pasirinktoje vietoje, sutartu laiku.

 

Mediena stogui
Mediena stogui Giluminiu būdu impregnuota mediena

Metai versle

Darbuotojai

Laimingi klientai

Mūsų paslaugos

Medienos gaminiai ir impregnavimas

Medienos džiovinimas

Teikiame medienos lentų, medienos ruošinių bei medienos taros džiovinimo paslaugas. Parduodame džiovintą medieną.

Giluminiu būdu impregnuota mediena

Impregnuota mediena giluminiu vakuuminiu būdu – gali išlikti nepakitusios 15 ir daugiau metų, netgi pastoviu kontaktu su žeme bei vandeniu.

Obliuota mediena

Obliuota mediena dėl savo lygaus paviršiaus lengvai dažoma ar lakuojama. Nuobliavus ir nudažius paviršių, išryškinama medienos tekstūra, be to medieną lengva prižiūrėti: išteptos vietos lengvai valomos.

Susisiekite

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada rasime jums tinkamą sprendimą

Medienos gaminiai ir impregnavimas

Adresas

Aukštadvario g. 7, Trakai

Dirbame

Pirm. - Penkt.: 08.00 - 17.00

Susisiekite

info@nestrevaitis.lt
+370 699 37297