Dailylentės vidaus apdailai

 

„IĮ. Nestrėvaitis“ sandėliuose nuolat galite įsigyti tinkamai supakuotos ir paruoštos transportavimui eglės ar pušies dailylenčių vidaus apdailai.

27 metų patirtis

Aukščiausios kokybės produkcija

Visų rūšių statybinė mediena

Lietuviškos medienos rąstai

Gaminius išpjauname tiksliai pagal Jūsų pateiktus matmenis, nepriklausomai, koks bebūtų išmatavimų „žingsnis“. Standartus turime ir savo, bet Klientas – visų pirma! Dailylentes vidaus apdailai, priklausomai nuo jos naudojimo pobūdžio, gali būti įvairių skirtingų ilgių. Siūlome išsirinkti Jums tinkamiausią ! Tai tikrai taupo laiką ir PINIGUS !

Dailylentės vidaus apdailai yra aukštos kokybės, kadangi pušies bei eglės mediena pirmiausiai kruopščiai atrenkama ir tik tada apdorojama lentpjūvėje. Tiek dailylentės laukoi apdailai , tiek

dailylents vidaus apdailai

dailylentės vidaus apdailai yra patikimos ir atitinka kokybės standartus. Dailylentės vidaus apdailai turi puikų estetinį vaizdą ir yra patvarios, nes įvairios sakų sankaupos, šakų skylės, pamėlynavusios, sutriušusios ar vabzdžių išgraužtos vietos draudžiamos.

Jūs galite pasirinkti dailylentės vidaus apdailai medieną: šiaurinę eglę ar pušį. Visos lentelės yra obliuotos, be to, galinėje gaminio pusėje įpjautos išilginės rievės. Jos sumažina deformaciją, atsirandančią dėl medienos vidinių įtempimų.

Nuo seno mėgstama vidaus apdailai naudoti medį, šiomis dienomis dailylentės vidaus apdailai tik išpopuliarėjo, jos naudojamos sienoms, luboms, palėpėms gražinti, nes tai natūraliausia medžiaga! Ji ne tik ekologiška, bet ir sukuria malonią aplinką, šilumą, reguliuoja oro drėgmę patalpoje.

 

Dailylentės vidaus apdailai

Mūsų įmonės asortimente dailylentčįų vidaus apdailai populiariausi matmenys :

# Profilis Medienos rūšis Skersinis pjūvis mm
1 STP Eglė/Pušis 12×96 / 14×120
2 STV Eglė/Pušis 12×96 / 14×120 / 21×120
3 STK Eglė/Pušis 14×120

Užsakovui pageidaujant pjauname ir pagal kitus matmenis.

 

Aukštos kokybės dailylentes vidaus apdailai ir kiti pjautinės medienos gaminiai gali būt pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Medieną atvežame ir iškrauname Jūsų nurodytu adresu: kieme, statybvietėje ar kitoje Jums patogioje vietoje. Vieno transportavimo reisu galime vežti nuo 1m3 iki 40 m3 džiovintos, šviežiai pjautos arba impregnuotos vakuuminiu/giluminiu būdu medienos.

Produkcijos pristatymas įmonės transportu apmokamas papildomai, priklausomai nuo atstumo ir užsakomos produkcijos kiekio.

Mūsų ilgalaikė darbo patirtis užtikrina kvalifikuotą klientų aptarnavimą, bei garantuoja aukštos kokybės produkciją.

Mūsų ilgalaikė darbo patirtis užtikrina kvalifikuotą klientų aptarnavimą, bei garantuoja aukštos kokybės produkciją.

Dailylentės vidaus apdailai Giluminiu būdu impregnuota mediena

Metai versle

Darbuotojai

Laimingi klientai

Mūsų paslaugos

Medienos gaminiai ir impregnavimas

Medienos džiovinimas

Teikiame medienos lentų, medienos ruošinių bei medienos taros džiovinimo paslaugas. Parduodame džiovintą medieną.

Giluminiu būdu impregnuota mediena

Impregnuota mediena giluminiu vakuuminiu būdu – gali išlikti nepakitusios 15 ir daugiau metų, netgi pastoviu kontaktu su žeme bei vandeniu.

Obliuota mediena

Obliuota mediena dėl savo lygaus paviršiaus lengvai dažoma ar lakuojama. Nuobliavus ir nudažius paviršių, išryškinama medienos tekstūra, be to medieną lengva prižiūrėti: išteptos vietos lengvai valomos.

Susisiekite

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada rasime jums tinkamą sprendimą

Medienos gaminiai ir impregnavimas

Adresas

Aukštadvario g. 7, Trakai

Dirbame

Pirm. - Penkt.: 08.00 - 17.00

Susisiekite

info@nestrevaitis.lt
+370 699 37297