Viengubo pjovimo lentos

„IĮ. Nestrėvaitis“ sandėliuose nuolat galite įsigyti tinkamai supakuotos ir paruoštos transportavimui eglės ar pišies viengubo pjovimo lentų.

27 metų patirtis

Aukščiausios kokybės produkcija

Visų rūšių statybinė mediena

Lietuviškos medienos rąstai

Viengubo pjovimo lentos

Gaminius išpjauname tiksliai pagal Jūsų pateiktus matmenys, nepriklausomai, kokie bebūtų išmatavimai, prisirišant prie ilgių. Standartus turime ir savo, bet Klientas – visų pirma! Pjautinė mediena, priklausomai nuo jos naudojimo pobūdžio, gali būti įvairių skirtingų ilgių. Siūlome išsirinkti Jums tinkamiausią ! Tai tikrai taupo laiką ir PINIGUS !

Pjautinė eglinės mediena atspari linkimui, kadangi medis  turi mažas, stipriai įaugusias šakas, rišamąjį plaušą, kuris, esant didelei apkrovai, staigiai nelūžta, o skeldėja ir linksta. Labai tinkamas konstrukcinės medienos pasirinkimas. Laiko išbandytas ir įvertintas daugelio užsakovų.

Pušies medienos gaminiai naudojami apdailai ir esant mažesnėms apkrovoms, kadangi pušis turi dideles šakas, todėl nelinksta, o iškart lūžta. Anaiptol – tai nėra blogas variantas. Naudojamas gana dažnai ir pagal įvairią paskirtį.

Šviežiai pjauta mediena – tai nedžiovinta, nekalibruota ir chemiškai neapdirbta medienos produkcija.

Kalibruotos lentos – tai dvigubo pjovimo lentos, perėjusios per keturpuses obliavimo stakles. Šios lentos pasižymi ypač tiksliais skerspjūvio matmenimis. Ši procedūra atliekama didesnio tikslumo reikalaujančiai produkcijai: pakalimo lentelėms, lentoms tvorai, apdailinei medienai ir panašiai produkcijai.

Džiovintos lentos – tai lentos, kurios yra džiovinamos mūsų džiovyklose iki 18-20 % drėgnumo. Šios lentos statyboje dažniausiai naudojamos stogo konstrukcijoje, be to, būtinai yra džiovinamos visos paruošos dailylentėms, pakalimo lentelėms, terasinėms lentoms bei lentos tvorai.

Obliuotos lentos – džiovintos lentos gali būti obliuojamos, taip išgaunant lygų, tikslų ir glotnų paviršių. Taip apdirbamos dažniausiai apdailai naudojamos lentos arba tik matomos išorėje jų dalys.

Viengubo pjovimo lentos

Mūsų įmonės asortimente viengubo pjovimo lentų populiariausi matmenys :

Storis: 25 / 30 / 50 / 75 мм
Ilgis: 1.0 / 2.5 / 3.0 / 5.0 / 6.0 м

Užsakovui pageidaujant pjauname lentas ir ilgesnes pagal išankstinius užsakymus.

Aukštos kokybės viengubo pjovimo lentos ir kiti pjautinės medienos gaminiai gali būt pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Medieną atvežame ir iškrauname Jūsų nurodytu adresu: kieme, statybvietėje ar kitoje Jums patogioje vietoje. Vieno transportavimo reisu galime vežti nuo 1m3 iki 40 m3 džiovintos, šviežiai pjautos arba impregnuotos vakuuminiu/giluminiu būdu medienos.

Produkcijos pristatymas įmonės transportu apmokamas papildomai, priklausomai nuo atstumo ir užsakomos produkcijos kiekio.

Mūsų ilgalaikė darbo patirtis užtikrina kvalifikuotą klientų aptarnavimą, bei garantuoja aukštos kokybės produkciją.

Taip pat dvigubo pjovimo lentos.

Metai versle

Darbuotojai

Laimingi klientai

Mūsų paslaugos

Medienos gaminiai ir impregnavimas

Medienos džiovinimas

Teikiame medienos lentų, medienos ruošinių bei medienos taros džiovinimo paslaugas. Parduodame džiovintą medieną.

Giluminiu būdu impregnuota mediena

Impregnuota mediena giluminiu vakuuminiu būdu – gali išlikti nepakitusios 15 ir daugiau metų, netgi pastoviu kontaktu su žeme bei vandeniu.

Obliuota mediena

Obliuota mediena dėl savo lygaus paviršiaus lengvai dažoma ar lakuojama. Nuobliavus ir nudažius paviršių, išryškinama medienos tekstūra, be to medieną lengva prižiūrėti: išteptos vietos lengvai valomos.

Susisiekite

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada rasime jums tinkamą sprendimą

Medienos gaminiai ir impregnavimas

Adresas

Aukštadvario g. 7, Trakai

Dirbame

Pirm. - Penkt.: 08.00 - 17.00

Susisiekite

info@nestrevaitis.lt
+370 699 37297