„Nestrėvaitis“

Lentpjūvė Trakuose

Medienos gaminiai ir impregnavimas giluminiu būdu. Mes gaminame visų rūšių statybinę medieną, dailylentes, ruošinius medinėms tvoroms, grindines lentas, terasines lentas, teikiame medienos obliavimo, džiovinimo paslaugas. Impregnuota mediena, statybinė mediena.

Medienos Gaminiai

Lentos

Sandėliuose nuolat galite įsigyti tinkamai supakuotos ir paruoštos transportavimui eglės ar pišies lentas: Viengubo pjovimo lentos. Dvigubo pjovimo lentos. Dailylentės vidaus apdailai. Dailylentės lauko apdailai. Grindinės lentos. Terasinės lentos.

Sienojai

Sienojus išpjauname tiksliai pagal Jūsų pateiktus matmenys, nepriklausomai, kokie bebūtų išmatavimai, prisirišant prie ilgių.

Mediena stogui

Aukštos kokybės mediena stogui ir kiti pjautinės medienos gaminiai. Mediena stogui, priklausomai nuo jos naudojimo pobūdžio, gali būti įvairių skirtingų ilgių.

Mūsų Paslaugos

Medienos džiovinimas

Teikiame medienos lentų, medienos ruošinių bei medienos taros džiovinimo paslaugas. Parduodame džiovintą medieną.

Medienos impregnavimas giluminiu būdu

Impregnuota mediena giluminiu vakuuminiu būdu – gali išlikti nepakitusios 15 ir daugiau metų, netgi pastoviu kontaktu su žeme bei vandeniu.

Obliuota mediena

Obliuota mediena dėl savo lygaus paviršiaus lengvai dažoma ar lakuojama. Nuobliavus ir nudažius paviršių, išryškinama medienos tekstūra, be to medieną lengva prižiūrėti: išteptos vietos lengvai valomos.

Atsiliepimai

IĮ „Nestrėvaitis“ – ambicingą gamybos ir paslaugų įmonė, su kuria bendradarbiaujame ne taip ilgai. Bet per šį laikotarpį įsitikinome, kad IĮ„Nestrėvaitis“ yra patikimas verslo partneris.

UAB Simpeksa

Kokybė atitinka kainos santykį.

UAB Lentvario mediena

Jau nemažai metų draugaujame, su šaunia „ Nestrėvaitis“ komanda. Esame patenkinti jų lankstumu, greitais sprendimais.

UAB Invitek

Susisiekite

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada rasime jums tinkamą sprendimą

Medienos gaminiai ir impregnavimas

Adresas

Aukštadvario g. 7, Trakai.

Dirbame

Pirm. - Penkt.: 08.00 - 17.00

Susisiekite

info@nestrevaitis.lt
+370 699 37297