Sienojai
 

„IĮ. Nestrėvaitis“ sandėliuose nuolat galite įsigyti tinkamai supakuotos ir paruoštos transportavimui eglės ar pušies sienojų.

27 metų patirtis

Aukščiausios kokybės produkcija

Visų rūšių statybinė mediena

Lietuviškos medienos rąstai

Gaminius išpjauname tiksliai pagal Jūsų pateiktus matmenys, nepriklausomai, kokie bebūtų išmatavimai, prisirišant prie ilgių.. Standartus turime ir savo, bet Klientas – visų pirma! Sienojai, priklausomai nuo jo naudojimo pobūdžio, gali būti įvairių skirtingų ilgių. Siūlome išsirinkti Jums tinkamiausią ! Tai tikrai taupo laiką ir PINIGUS !

Aukštos kokybės sienojai ir kiti pjautinės medienos gaminiai gali būt pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Medieną atvežame ir iškrauname Jūsų nurodytu adresu: kieme, statybvietėje ar kitoje Jums patogioje vietoje. Vieno transportavimo reisu galime vežti nuo 1m3 iki 40 m3 džiovintos, šviežiai pjautos arba impregnuotos vakuuminiu/giluminiu būdu medienos.

 

Mūsų įmonės asortimente sienojų populiariausi matmenys :

Storis: 125×92 мм
Ilgis: 1.0 / 2.5 / 3.0 / 5.0 / 6.0 м

Užsakovui pageidaujant pjauname lentas ir ilgesnes pagal išankstinius užsakymus.

 

Produkcijos pristatymas įmonės transportu apmokamas papildomai, priklausomai nuo atstumo ir užsakomos produkcijos kiekio.

Mūsų ilgalaikė darbo patirtis užtikrina kvalifikuotą klientų aptarnavimą, bei garantuoja aukštos kokybės produkciją.

Daugelyje Europos šalių, ypač Skandinavijos šalyse, statoma 80 – 90% medinių gyvenamųjų namų. Šiuo metu Norvegijoje statomi nauji mediniai vaikų darželiai. Vakarų Europoje rąstinis namas reiškia prestižą, ekologiją, sveiką gyvenimo būdą ir laikomas solidžiu, ekonomišku ir patikimu statiniu. Kai kuriose šalyse netgi suteikiamos valstybinės lengvatos imantiems paskolas rąstinių, medinių namų statybai.

sienojai

Sienojai

Vakariečiai vis labiau dairosi į Lietuvoje renčiamus rąstinius namus, nes vertina lietuvių dailidžių kokybę ir sąlyginai žemesnius medienos bei darbo įkainius. Vokiečiai, danai, prancūzai linkę statyti iš profiliuoto mašininio apdirbimo rąstų, norvegai labiausiai vertina rankinio apdirbimo rąstų namus.

Mediena – ekologiškai švari gamtinė statybinė medžiaga, neturinti jokio neigiamo poveikio žmogaus organizmui. Priešingai. Nustatyta, kad šilta natūralios pušinės ar eglinės medienos spalva teigiamai veikia žmogaus psichinę būklę, ramina nervų sistemą ir sukuria palankias sąlygas pilnaverčiam poilsiui. Elektrostatinės medžio savybės užtikrina, kad patalpoje niekad nesikaupia statinė elektra ir kambariuose nejuda dulkės, sukeliančios alerginius negalavimus.

„IĮ. Nestrėvaitis“ jau 20 metų sėkmingai užsiima sienojų gamyba ir įgyvendina net išrankiausio kliento lūkesčius. Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie gali išpjauti sienojus pagal Jūsų pageidavimus.

Sienojai Mediena stogui

Metai versle

Darbuotojai

Laimingi klientai

Mūsų paslaugos

Medienos gaminiai ir impregnavimas

Medienos džiovinimas

Teikiame medienos lentų, medienos ruošinių bei medienos taros džiovinimo paslaugas. Parduodame džiovintą medieną.

Giluminiu būdu impregnuota mediena

Impregnuota mediena giluminiu vakuuminiu būdu – gali išlikti nepakitusios 15 ir daugiau metų, netgi pastoviu kontaktu su žeme bei vandeniu.

Obliuota mediena

Obliuota mediena dėl savo lygaus paviršiaus lengvai dažoma ar lakuojama. Nuobliavus ir nudažius paviršių, išryškinama medienos tekstūra, be to medieną lengva prižiūrėti: išteptos vietos lengvai valomos.

Susisiekite

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada rasime jums tinkamą sprendimą

Medienos gaminiai ir impregnavimas

Adresas

Aukštadvario g. 7, Trakai

Dirbame

Pirm. - Penkt.: 08.00 - 17.00

Susisiekite

info@nestrevaitis.lt
+370 699 37297