Dvigubo pjovimo lentos

IĮ. Nestrėvaitis – Bendrovės produkcijos ženklią dalį sudaro dvigubo pjovimo lentos, lentelės apdailai. Statyboje naudojamos dvigubo pjovimo lentos – pagrindinė „IĮ. Nestrėvaitis“ produkcija. Jų pritaikymas statyboje be galo platus. Dažniausiai skirstomos pagal savo paskirtį.

27 metų patirtis

Aukščiausios kokybės produkcija

Visų rūšių statybinė mediena

Lietuviškos medienos rąstai

Dvigubo pjovimo lentos Šviežiai pjauta mediena – tai nedžiovinta, nekalibruota ir chemiškai neapdirbta medienos produkcija.

Kalibruotos lentos – tai dvigubo pjovimo lentos, perėjusios per keturpuses obliavimo stakles. Šios lentos pasižymi ypač tiksliais skerspjūvio matmenimis. Ši procedūra atliekama didesnio tikslumo reikalaujančiai produkcijai: pakalimo lentelėms, lentoms tvorai, apdailinei medienai ir panašiai produkcijai.

 

 

 

 

Džiovintos lentos – tai lentos, kurios yra džiovinamos mūsų džiovyklose iki 18-20 % drėgnumo. Šios lentos statyboje dažniausiai naudojamos stogo konstrukcijoje, be to, būtinai yra džiovinamos visos paruošos dailylentėms, pakalimo lentelėms, terasinėms lentoms bei lentos tvorai.

Statybine mediena

Obliuotos lentos – džiovintos dvigubo pjovimo lentos gali būti obliuojamos, taip išgaunant lygų, tikslų ir glotnų paviršių. Taip apdirbamos dažniausiai apdailai naudojamos lentos arba tik matomos išorėje jų dalys.

Impregnuotos lentos giluminiu vakuuminiu būdu – gali išlikti nepakitusios 15 ir daugiau metų, netgi pastoviu kontaktu su žeme bei vandeniu. Giluminis vakuuminis impregnavimas plačiai naudojamas: tvorų elementams, lieptams, terasom, stogo konstrukcijom. Tai geriausias būdas prailginti medienos ilgaamžiškumą. Impregnantas įsisikverbia giliai i minkštus, lengvai pažeidžiamus medienos audinius ir apsaugo juos nuo išorinio poveikio.

 

Dvigubo pjovimo lentos

Aukštos kokybės dvigubo pjovimo lentos ir kiti pjautinės medienos gaminiai gali būt pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Medieną atvežame ir iškrauname Jūsų nurodytu adresu: kieme, statybvietėje ar kitoje Jums patogioje vietoje. Vieno transportavimo reisu galime vežti nuo 1m3 iki 40 m3 džiovintos, šviežiai pjautos arba impregnuotos vakuuminiu/giluminiu būdu medienos.

Mūsų įmonės asortimente dvigubo pjovimo lentų populiariausi matmenys :

Storis: 25×25 / 50×50 / 75×75 / 100×100 мм
Ilgis: 1.0 / 2.5 / 3.0 / 5.0 / 6.0 м

Užsakovui pageidaujant pjauname lentas ir ilgesnes pagal išankstinius užsakymus.

Produkcijos pristatymas įmonės transportu apmokamas papildomai, priklausomai nuo atstumo ir užsakomos produkcijos kiekio.

Dvigubo pjovimo lentos Giluminiu būdu impregnuota mediena

Metai versle

Darbuotojai

Laimingi klientai

Mūsų paslaugos

Medienos gaminiai ir impregnavimas

Medienos džiovinimas

Teikiame medienos lentų, medienos ruošinių bei medienos taros džiovinimo paslaugas. Parduodame džiovintą medieną.

Giluminiu būdu impregnuota mediena

Impregnuota mediena giluminiu vakuuminiu būdu – gali išlikti nepakitusios 15 ir daugiau metų, netgi pastoviu kontaktu su žeme bei vandeniu.

Obliuota mediena

Obliuota mediena dėl savo lygaus paviršiaus lengvai dažoma ar lakuojama. Nuobliavus ir nudažius paviršių, išryškinama medienos tekstūra, be to medieną lengva prižiūrėti: išteptos vietos lengvai valomos.

Susisiekite

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada rasime jums tinkamą sprendimą

Medienos gaminiai ir impregnavimas

Adresas

Aukštadvario g. 7, Trakai

Dirbame

Pirm. - Penkt.: 08.00 - 17.00

Susisiekite

info@nestrevaitis.lt
+370 699 37297