Terasinės lentos

 

„IĮ. Nestrėvaitis“ sandėliuose nuolat galite įsigyti tinkamai supakuotos, impregnuotos ir paruoštos transportavimui eglės ar pišies terasinių lentų.

27 metų patirtis

Aukščiausios kokybės produkcija

Visų rūšių statybinė mediena

Lietuviškos medienos rąstai

Gaminius išpjauname tiksliai pagal Jūsų pateiktus Terasinės lentosmatmenis, nepriklausomai, koks bebūtų išmatavimų „žingsnis“. Standartus turime ir savo, bet Klientas – visų pirma! Pjautinė mediena, priklausomai nuo jos naudojimo pobūdžio, gali būti įvairių skirtingų ilgių. Siūlome išsirinkti Jums tinkamiausią ! Tai tikrai taupo laiką ir PINIGUS !

Aukštos kokybės terasinės lentos ir kiti pjautinės medienos gaminiai gali būt pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Medieną atvežame ir iškrauname Jūsų nurodytu adresu: kieme, statybvietėje ar kitoje Jums patogioje vietoje. Vieno transportavimo reisu galime vežti nuo 1m3 iki 40 m3 džiovintos, šviežiai pjautos arba impregnuotos vakuuminiu/giluminiu būdu medienos.

 

Mūsų įmonės asortimente terasinių lentų populiariausi matmenys :

# Medienos rūšis Matmenys, mm
1 Eglė 28×120
2 Eglė 28×145
3 Pušis 28×120
4 Pušis 45×95/120/145/195

Užsakovui pageidaujant pjauname ir pagal kitus matmenis.

Mūsų ilgalaikė darbo patirtis užtikrina kvalifikuotą klientų aptarnavimą, bei garantuoja aukštos kokybės produkciją.

 

Terasinės lentos

Obliuotos ir impregnuotos terasinės lentos yra naudojamos medinei terasai dėl estetinio vaizdo ir savo praktinių savybių. Terasos lentų įrengimui reikia minimalių konstrukcijų ir laiko sąnaudų. Be to, tai puikus būdas pagražinti aplinką, išlyginti nelygų paviršių ar net padidinti naudingą plotą prie namo, sukuriant lauko kambario jausmą. Medis – tai natūrali medžiaga, todėl medine terasa yra labai malonu vaikščioti, juntama šiluma ir gali būti siejamas ryšys su įvairiais stiliais ir medžiagomis.

Svarbu tinkamai pasirinkti medienos rūšį ¨terasines letas¨ apdirbimą ir kitas medžiagas naudojamas terasai, antraip po metų ar kitų ji gali pradėti pūti, raitytis, prarasti patrauklų vaizdą.

Kai medinė terasa liečiasi su žeme ir vandeniu arba jei nėra apsaugota nuo oro sąlygų, rekomenduojama naudoti giluminiu pramoniniu būdų impregnuotas terasines lentas. Impregnavimui labiausiai tinka pušinės lentos, nes dėl pušies medienos sandaros ypatumo, ji praleidžia impregnavimo medžiagą giliai į vidų. Impregnuota mediena nekenksminga žmonėms, gyvuliams ir augalams, bet apsaugota nuo grybelinio poveikio, kenksmingų vabzdžių bei sąlytyje su žeme. Impregnavimo klasė yra AB. Galima pasirinkti impregnuotų terasinių lentų spalvą – rudą arba žalią bei lentų paviršių – lygų arba rifliuotą.

Montavimo patarimai

  Terasinės lentos klojamos paliekant nedidelius tarpelius, kad keičiantis orui grindys nesideformuotų.

  Terasa būtinai turi būti pakelta nuo žemės, kad nesiektų grunto, o pro apačią laisvai cirkuliuotų oras.

  Terasinės lentos tvirtinamos dviem medvarščiais prie lagių. Jei terasos lentos yra 28 mm storio, lages      rekomenduojama dėti kas 60 cm, jei lentos 33 mm – galima platinti iki 80 cm. Didesnis atstumas nerekomenduojamas dėl nestabilumo, siūbavimo.

  Terasos lentos, jei jos bus impregnuojamos giluminiu būdu, turi būti iš pušies, nes į pušį geriausiai įsigeria antiseptikas.

  Terasos montavimo būdai:

Terasinės lentos Giluminiu būdu impregnuota mediena

Metai versle

Darbuotojai

Laimingi klientai

Mūsų paslaugos

Medienos gaminiai ir impregnavimas

Medienos džiovinimas

Teikiame medienos lentų, medienos ruošinių bei medienos taros džiovinimo paslaugas. Parduodame džiovintą medieną.

Giluminiu būdu impregnuota mediena

Impregnuota mediena giluminiu vakuuminiu būdu – gali išlikti nepakitusios 15 ir daugiau metų, netgi pastoviu kontaktu su žeme bei vandeniu.

Obliuota mediena

Obliuota mediena dėl savo lygaus paviršiaus lengvai dažoma ar lakuojama. Nuobliavus ir nudažius paviršių, išryškinama medienos tekstūra, be to medieną lengva prižiūrėti: išteptos vietos lengvai valomos.

Susisiekite

Turite klausimų? Kreipkitės, mes visada rasime jums tinkamą sprendimą

Medienos gaminiai ir impregnavimas

Adresas

Aukštadvario g. 7, Trakai

Dirbame

Pirm. - Penkt.: 08.00 - 17.00

Susisiekite

info@nestrevaitis.lt
+370 699 37297