Dailylentės lauko apdailai

„IĮ. Nestrėvaitis“ sandėliuose nuolat galite įsigyti tinkamai supakuotos ir paruoštos transportavimui  eglės ar pušies dailylenčių lauko apdailai.

Dailylentės lauko apdailai

Dailylentės lauko apdailai

Gaminius išpjauname tiksliai pagal Jūsų pateiktus matmenis, nepriklausomai, koks bebūtų išmatavimų „žingsnis“. Standartus turime ir savo, bet Klientas – visų pirma! Dailylentes lauko apdailai, priklausomai nuo jos naudojimo pobūdžio, gali būti įvairių skirtingų ilgių. Siūlome išsirinkti Jums tinkamiausią ! Tai tikrai taupo laiką ir PINIGUS !

Dailylentės lauko apdailai yra aukštos kokybės, kadangi pušies bei eglės mediena pirmiausiai kruopščiai atrenkama ir tik tada apdorojama lentpjūvėje. Tiek dailylentės laukoi apdailai , tiek dailylentės vidaus apdailai yra patikimos ir atitinka kokybės standartus. Dailylentės lauko apdailai turi puikų estetinį vaizdą ir yra patvarios, nes įvairios sakų sankaupos, šakų skylės, pamėlynavusios, sutriušusios ar vabzdžių išgraužtos vietos draudžiamos.

Galite pasirinkti obliuotas arba šiurkščiu paviršiumi dailylentes. UYV profilio dailylentės turi įlaidą, kuri leidžia jas jungti išilgai žymiai sumažinant medžiagos atliekas. Sekančią eilę galima pradėti ankstesnės eilės likučiu. Toks klojimo būdas leidžia gaminti trumpesnes lentas, kurias lengviau nešti ir transportuoti. Be to, galinėje gaminio pusėje įpjautos išilginės rievės. Jos sumažina deformaciją, atsirandančią dėl medienos vidinių įtempimų.

Dailylentės lauko apdailai

Tai pat galite pasirinkti dailylentės lauko apdailai medieną: šiaurinę eglę ar pušį. Visos lentelės yra obliuotos, be to, galinėje gaminio pusėje įpjautos išilginės rievės. Jos sumažina deformaciją, atsirandančią dėl medienos vidinių įtempimų.

 

# Profilis Medienos rūšis Skersinis pjūvis mm
1 UYV Eglė 18×95 / 18×120 / 18×145 / 21×95 / 21×120
2 UTV Eglė 18×120 / 18×145
3 SH Eglė 18×45 / 18x 70 / 18×95 / 18×120 / 18×145

Užsakovui pageidaujant pjauname ir pagal kitus matmenis.

Aukštos kokybės dailylentes lauko apdailai ir kiti pjautinės medienos gaminiai gali būt pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Medieną atvežame ir iškrauname Jūsų nurodytu adresu: kieme, statybvietėje ar kitoje Jums patogioje vietoje. Vieno transportavimo reisu galime vežti nuo 1m3 iki 40 m3 džiovintos, šviežiai pjautos arba impregnuotos vakuuminiu/giluminiu būdu medienos.

Produkcijos pristatymas įmonės transportu apmokamas papildomai, priklausomai nuo atstumo ir užsakomos produkcijos kiekio.

Mūsų ilgalaikė darbo patirtis užtikrina kvalifikuotą klientų aptarnavimą, bei garantuoja aukštos kokybės produkciją.