Viengubo pjovimo lentos

„IĮ. Nestrėvaitis“ sandėliuose nuolat galite įsigyti tinkamai supakuotos ir paruoštos transportavimui  eglės ar pišies viengubo pjovimo lentų.

Viengubo pjovimo lentos

Viengubo pjovimo lentos

Gaminius išpjauname tiksliai pagal Jūsų pateiktus matmenis, nepriklausomai, koks bebūtų išmatavimų „žingsnis“. Standartus turime ir savo, bet Klientas – visų pirma! Pjautinė mediena, priklausomai nuo jos naudojimo pobūdžio, gali būti įvairių skirtingų ilgių. Siūlome išsirinkti Jums tinkamiausią ! Tai tikrai taupo laiką ir PINIGUS !

Pjautinė eglinės mediena atspari linkimui, kadangi medis  turi mažas, stipriai įaugusias šakas, rišamąjį plaušą, kuris, esant didelei apkrovai, staigiai nelūžta, o skeldėja ir linksta. Labai tinkamas konstrukcinės medienos pasirinkimas. Laiko išbandytas ir įvertintas daugelio užsakovų.

Pušies medienos gaminiai naudojami apdailai ir esant mažesnėms apkrovoms, kadangi pušis turi dideles šakas, todėl nelinksta, o iškart lūžta. Anaiptol – tai nėra blogas variantas. Naudojamas gana dažnai ir pagal įvairią paskirtį.

Šviežiai pjauta mediena – tai nedžiovinta, nekalibruota ir chemiškai neapdirbta medienos produkcija.

Kalibruotos lentos – tai dvigubo pjovimo lentos, perėjusios per keturpuses obliavimo stakles. Šios lentos pasižymi ypač tiksliais skerspjūvio matmenimis. Ši procedūra atliekama didesnio tikslumo reikalaujančiai produkcijai: pakalimo lentelėms, lentoms tvorai, apdailinei medienai ir panašiai produkcijai.

Džiovintos lentos – tai lentos, kurios yra džiovinamos mūsų džiovyklose iki 18-20 % drėgnumo. Šios lentos statyboje dažniausiai naudojamos stogo konstrukcijoje, be to, būtinai yra džiovinamos visos paruošos dailylentėms, pakalimo lentelėms, terasinėms lentoms bei lentos tvorai.

Obliuotos lentos – džiovintos lentos gali būti obliuojamos, taip išgaunant lygų, tikslų ir glotnų paviršių. Taip apdirbamos dažniausiai apdailai naudojamos lentos arba tik matomos išorėje jų dalys.

Viengubo pjovimo lentos

Mūsų įmonės asortimente viengubo pjovimo lentų populiariausi matmenys :

Storis: 25 / 30 / 50 / 75 мм
Ilgis: 2.5 / 3.0 / 3.5 / 4.0 / 4.5 / 5.0 / 6.0 / 6.5 / 7.0 / 7.5 / 8.0 / 8.5 / 9.0 м

Užsakovui pageidaujant pjauname viengubo pjovimo lentas ir pagal kitus matmenis.

 

Aukštos kokybės viengubo pjovimo lentos ir kiti pjautinės medienos gaminiai gali būt pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Medieną atvežame ir iškrauname Jūsų nurodytu adresu: kieme, statybvietėje ar kitoje Jums patogioje vietoje. Vieno transportavimo reisu galime vežti nuo 1m3 iki 40 m3 džiovintos, šviežiai pjautos arba impregnuotos vakuuminiu/giluminiu būdu medienos.

Produkcijos pristatymas įmonės transportu apmokamas papildomai, priklausomai nuo atstumo ir užsakomos produkcijos kiekio.

Mūsų ilgalaikė darbo patirtis užtikrina kvalifikuotą klientų aptarnavimą, bei garantuoja aukštos kokybės produkciją.